Home ShowBiz
Flet për herë të parë djali “rebel” i Pirro Çakos dhe Inva Mulës
Antoni Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugen e prinderve. Së shpejti do ta njohim si producent i muzikës elektronike. Këtë e ka bërë të ditur vetë djaloshi në emsionin “Jo vetëm modë” ku zbuloi se ka nënshkruar një kontratë me një prej kompanive më të rëndësishme diskografike në Francë, dhe po punon për albumin e tij të parë.

I pyetur si është e mundur që ka zgjedhur një rrymë kaq ndryshe nga babai i tij, Pirro Çako, apo ajo që këndon e ëma, Inva Mula.
“Unë jam fansi më i madh i babit tim. Albumet e tij i kam dëgjuar mbi 2,000 herë. E them shumë subjektivisht, jo sepse jam i biri, por sepse e mendoj, se është kompozitori më i mirë i muzikës shqiptare. Ndihem shumë me fat. Fati tjetër i madh i imi është se jam po ashtu djali i sopranos më të vlerësuar shqiptare.”, tha Antoni.

22-vjeçari flet edhe për look-un e tij ekstravagant që jo pak herë është komentuar në media e rrjete sociale. Ashtu sikurse historia e tij e dashurisë me 17-vjeçaren Mari.
“Jemi bashkë, kemi një vit, e duam njëri-tjetrin shumë. Por me fol për martesë apo gjëra të tilla, nuk ka sens. Mund të kemi 20 vjet bashkë dhe mund të mos martohemi. Maria jeton në veri të Francës, jo në Paris. Por kishim një shok të përbashkët, ndaj Mari vinte shpesh në Paris dhe kështu u njohëm dhe u lidhëm”, tha ai.

Sa për tatuazhet dhe vëthët, Antoni shpjegoi se është rritur në Londër, ndaj nuk i bëjnë fort përshtypje. Megjithatë, pranoi se në Shqipëri ndihet i gjykuar nga njerëzit që e shikojnë.
“Mos i thoni mamit”, tha Antoni, “Por synoj ta mbush gjithë trupin me tatuazhe.” /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U kap duke e tradhtuar, çfarë thotë Keisi për Stresin? (FOTO LAJM)
"Serbët na vunë në rresht për të na vrarë", këngëtari tregon momentin e vështirë
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM)
Prindër për herë të parë, Ajola bën dedikimin emocionues për djalin e saj
Pas tradhtisë së bashkëshortit, Hueyda tregon disa gjëra që ne nuk i dinim

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media