Home ShowBiz
Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës (FOTO LAJM)
Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky emisioni i saj i fundit ishte “C'est la vie”.

Ashtu si e kanë vajzat e showbizz-it edhe Marina bën një jetë lukzose të rrethuar nga emrat e markave më prestigjioze.

Së fundmi, ajo është shfaqur e veshur në rrjete sociale është publikuar çmimi i një këmishe të saj, e cila arrin deri në 815 euro.

Nuk është hera e parë që Marina apo motra e saj Luana komentohen për veshjet e tyre si në daljet publike ashtu edhe në përditshmëri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO)
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM)
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO)
A e puthi në buzë Elvana Gjata? Kejvina flet për çastin që bëri bujë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media