Home ShowBiz
Basti me vlerë mijëra euro, Noizy s'e kursen ironinë ndaj Blerim Destanit (FOTO LAJM)
Ato janë miq të mirë dhe janë kudo bashkë, por dhe nuk ngurojnë të sfidojnë hapur njëri-tjetrin.

Pas publikimit të këngës "Gjuha e kampionit", reperi dhe aktori kanë vendosur një tjetër bast.

Ata kanë filluar "luftën" e re në palestër, që do të mbarojë me 31 maj.

Por duket se ai që e ka marrë më seriozisht këtë bast është Noizy i cili më shumë se çdoherë tjetër i është përkushtuar palestrës. Madje ai ndihet aq i sigurt në fitore saqë nuk i kursen as ironitë ndaj mikut të tij aktor.

Dhe ndërkohë që presim t'i shohim plot muskuj, Blerimi ka zbuluar edhe për çfarë është vendosur basti dhe ajo është një orë "rolex". /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO)
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM)
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO)
A e puthi në buzë Elvana Gjata? Kejvina flet për çastin që bëri bujë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media