Home ShowBiz
Zaimina tregon linjat pak pas lindjes, e mrekullueshme si më parë (FOTO LAJM)
Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës shkruan ekspress.

Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO)
Rroba me çmime të kripura, cila prej politikaneve shqiptare vishet më bukur (FOTO LAJM)
Trashëgimtarja e Top Channel e thotë hapur: Për këtë shqiptare jam xheloze
Kujdes se çfarë kërkoni, ky mjeshtër fotoshopi bën lemsh rrjetin
Aktori i Portokallisë tregon se emrin e tij të vërtetë e mori vesh 19 vjeç

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media