Home ShowBiz
Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO LAJM)
Fëmijët e pasur të Shqipërisë, është faqja që i kushtohet të rinjve dhe fëmijëve të pasur të vendit tonë.

Të rinjtë shqiptarë shfaqen ndërsa jetojnë në luks të shfrenuar duke filluar nga makinat e shtrenjta,veshjet luksoze, udhëtimet dhe aksesorët e shtrenjtë shkruan albeu.com.

Fotot e postuara në faqen e famshme në Instagram, tregojnë qartë sa të pasur janë këta fëmijë, ndërkohë që edhe kritikat nuk kanë të sosur.

Shumë prej fansave komentojnë të habitur dhe të bindur se këto para dhe kjo jetë luksoze vjen nga një burim i pisët të ardhurash, ndërkohë që s'e kanë aspak për problem të akuzojnë se kryesisht vijnë nga bota e drogës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO)
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM)
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO)
A e puthi në buzë Elvana Gjata? Kejvina flet për çastin që bëri bujë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media