Home ShowBiz
Ish-missi shqiptar lë bashkëshortin e njohur turk dhe niset drejt Shqipërisë
U duk sikur u harrua, por Dancing With The Stars do nisë sërish rrugëtimin e tij në vizion Plus.

Dhe mesa duket prezantuese, do të jetë një aktore dhe ish-miss shumë e dashur për Shqipërinë, Almeda Abazi.

Ajo tashmë prej kohësh është martuar me aktorin shumë të njohur turk Tolgahan Sayisman që njihet ndryshe si Cenar.

Duket se spektakli po fillon që tani të marrë ngjyra. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kur Xhensila ishte shtatzënë, nuhati se në një makinë kishte hashash
Rastësia që vuri në siklet Princeshën, ishi i Harryt shfaqet njësoj me Meghan
slovakia
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM)
Kërceu pa rroba dhe imitoi Melanian, striptistja kërcënohet me vdekje
Princeshë Diana e donte më shumë Princin Harry për këtë arsye të fortë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media