Home ShowBiz
Julian Deda uron Shën Valentinin me një fotografi epike! (FOTO LAJM)
Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, ka zgjedhur ta urojë ndryshe.

Ai njihet për batutat e tij plot humor dhe këtë humor duket se nuk e ka lënë as këtë ditë.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku duket se është në një lokal kafenejë. ''Gëzuar'', shkruan ai duke pirë sheqer.

Kjo ka bërë që komentuesit e tij të shpërthejnë nga e qeshura. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Moderatori shqiptar, më i sinqertë se kurrë: “Qava kur e gjeta të dashurën me dy zezakë”
Luana ka diçka për t'ju thënë fansave të saj (FOTO LAJM)
Sot është i famshëm, reperi shqiptar dikur shiste drogë (FOTO LAJM)
Princ Harry dhe Meghan do të kalojnë muajin e mjaltit në Afrikë (FOTO LAJM)
Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media