Home ShowBiz
Eno Popi pozon pranë partneres me barkun rrumbullakosur
Eno Popi do të bëhet baba për herë të parë i një vajze. Ka qënë kolegia e tij, Arbana Osmani, e cila e ftuar në emisionin ''100 milionë'' ka zbuluar surprizën. Më pas nëpërmjet një postimi në Instagram moderatori i Top Channel ka konfirmuar lajmin.

Ndjesinë më të bukur të jetës së tij Eno e ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për revistën ''Class''.

''Ndodhi komplet ndryshe nga 1001 mënyrat që kisha në kokë, që nëse një ditë do më vinte ky lajm, sesi do e përjetonim. Në kokë kisha tjetër ide komplet. Ka qenë ditë me shi, në ato muajt e parë të rikthimit në punë pas sezonit veror. Atena më merr dhe më thotë vetëm shih telefonin, ku më kishte nisur fotot e një testi paraprak.

Pasi e pashë pata një hutim, por edhe gëzim dhe një trembje po aq nga pasiguria e asaj që po shihja. Analizat e mëvonshme na vërtetuan gjithçka dhe aty filluan mijëra mendime në kokë.'', rrëfeu Eno për momentet e para se si e mësoi lajmin që do të bëhej prind.

Një frikë e madhe por edhe një gëzim i paprovuar më parë e pushtoi moderatorin e njohur.

“Ne jemi gati dhe rrjedha e jetës sonë do të ndryshojë tashmë. Por dhe ne si të gjithë. Me shumë dashuri dhe sakrificë”, tha Eno duke zbuluar që si çdo shqiptar donte që fëmija i parë të ishte djalë, por tashmë janë mirënjohës për ndjesinë që po përjetojnë.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas ndarjes nga Seldi, në krahët e kujt po e feston ditëlindjen Mimoza? (FOTO LAJM)
I arrestuar, moderatori i njohur ka një sugjerim pikant për Stresin
Stresi në pranga, fansat "kryqëzojnë" shokët e tij (FOTO LAJM)
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO)
Këngëtarja "turpëron" kolegen: Më në fund gjeti burrë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media