Home ShowBiz
Ed Sheeran do të performojë në dasmën mbretërore?
Ed Sheeran ka treguar dhe më herët interes për të performuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle. Dhe duket se 26-vjeçari do e bëjë endrrën realitet.

Mediat rozë raportojnë se atij i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën e programuar për në maj. Sipas US Weekly, këngëtari i “The Perfect” është kontaktuar nga princi Harry për të festuar ditën e tyre të madhe.

Një burim ka thënë për revistën se: ''Princi Harry personalisht i ka kërkuar Ed të performojë në dasmën e tij''.

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Moderatori shqiptar, më i sinqertë se kurrë: “Qava kur e gjeta të dashurën me dy zezakë”
Luana ka diçka për t'ju thënë fansave të saj (FOTO LAJM)
Sot është i famshëm, reperi shqiptar dikur shiste drogë (FOTO LAJM)
Princ Harry dhe Meghan do të kalojnë muajin e mjaltit në Afrikë (FOTO LAJM)
Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media