Home ShowBiz
Surpriza e veçantë e Zef Dedës për bashkëshorten
Zef Deda është një ndër emrat më të dashur në listën e gjatë të artistëve tanë, mjeshtër i humorit dhe një nga personazhet më të admiruar të të gjithë brezave.

Ditën e të Dashuruarvë aktori, ka gjetur një mënyrë unike për të uruar bashkëshorten e tij.

Deda ka shkuar në punën e bashkëshortes, ne Postën Shqiptare të Shkodrës dhe i ka çuar për këtë Shën Valentin një trëndafil.

Rozi duket se nuk e ka pritur këtë gjë dhe është njerë e lumtur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO)
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
A e puthi në buzë Elvana Gjata? Kejvina flet për çastin që bëri bujë
Kënga e preferuar e italianëve është nga kjo këngëtare shqiptare (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare paska bërë një tatuazh dhe ne s'e paskemi parë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media