Home ShowBiz
Ish e dashura e reperit të njohur i tregon atij se çka ka humbur (FOTO)
Lidhja e tyre qe shumë e komentuar, por, tashmë Chris Brown dhe Karrueche Tran kanë ndarë rrugët e tyre.

E sot bukuroshja Tran në Instagram ka hedhur një fotografi përmes të cilës siç duket ka dashur t’i tregojë Chrisit se çfarë ka humbur ai.

Në foto, Karrueche shihet gjysmë e zhveshur, pikërisht sot që festohet Shën Valentini.

“Ku është dashuria është edhe jeta” janë fjalët e lënë kësaj fotoje. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bora Zemani 10 vjet më parë duket kaq njësoj saqë askush nuk e beson dot
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Si dukej Alba 10 vjet më parë kur nuk ishte fare e famshme
“Elektrizoi publikun”, mediat britanike ngrenë në piedestal Ermonela Jahon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media