Home ShowBiz
Dafina Zeqiri merr iniciativë për Shën Valentin: Shkruajini në Instagram, ju pret diçka
Dafina Zeqiri ka marr një iniciativë mjaft interesante përmes rrjeteve sociale.

Ajo në ditën e të dashuruarve Shën Valentin, u është drejtuar të gjithë fansave që e ndjekin në Instagram.

Ajo u ka kërkuar fansave që t’i shkruajnë për këtë ditë të veçantë për çiftet dhe disa prej tyre do të marrin urimet e bukuroshes sonë.

“Kjo jam unë duke u shkruar të gjithëve për ditën e Shën Valentinit. Tagg dikë që ju e dashuroni dhe ndoshta unë do t’iu dërgoj atyre një mesazh personal”, ka shkruar ndër të tjerash Dafina në Instagram.

Vlen të theksohet se këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjellin gjatë muajve në vijim. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas në Shiko Kush Luan, Ermali sulmon e shtrin në tokë Luanën
E mbajti mister për shumë kohë, Rama publikon fytyrën e Zahos (FOTO LAJM)
Si je në shtrat? Bujar Qamili lë pa fjalë Kejvinën me përgjigjen
Këngëtarja tregon dramën dhe përlotet: Nëna më vuan nga kanceri
"Miss Bum Bum" i jep kurajo Messit pas lëndimit, tërbohen fansat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media