Home ShowBiz
Pas rehabilitimit kundër depresionit, Selena vendos t’i rikthehet përsëri muzikës
Pak kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se pas ribashkimit të bujshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin ndarë sërish.

E kundër kësaj lidhje u përfol se ishte edhe nëna e Selenës, por mesa duket ishin thjesht thashetheme sepse çifti jo vetëm që nuk janë ndarë, por duken shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Por një pengesë tjetër e madhe për Selenen ka qenë edhe stresi i tepërt dhe problemet shëndetësore. Por mesa duket pas rehabilitimit të stresit dhe bashkimit me Justinin, Selena ka vendosur t’i rikthehet sërish muzikës.

Ajo ka pranuar të flasë edhe publikisht për problemet me shëndetin mendor, duke përfshirë këtu ankthin dhe depresionin. Për këtë gjë ajo vendosi të hiqte dorë për pak kohë nga muzika dhe të shtrohej në një qendër rehabilitimi.

Së fundmi me anë të disa videove në ‘Instagram’, ajo ka njoftuar se shumë shpejt do të fillojë të bëhet përsëri pjesë aktive e rrjeteve sociale. Gjithashtu Selena ka thënë se do të vijë shumë shpejt me gjëra të reja për fansat e saj, ndoshta me një këngë ose me një album muzikor. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO)
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
A e puthi në buzë Elvana Gjata? Kejvina flet për çastin që bëri bujë
Kënga e preferuar e italianëve është nga kjo këngëtare shqiptare (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare paska bërë një tatuazh dhe ne s'e paskemi parë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media