Home ShowBiz
Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që nuk i njeh askush (FOTO LAJM)
(Vajza e Rudina Magjistarit, Mia)
Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë.

Ata shpesh "dorëzohen", pasi me siguri fotoja e fëmijës së tyre është shumë e bukur, dhe duan ta ndajnë me të gjithë.

Por ka edhe nga ata që janë fanatikë deri në fund dhe nuk bëjnë lëshime.

Për më tepër mund të shihni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO)
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO)
Ardi Daullxhiu bie pre e skandalit, kërkon falje duke qarë: Si do dal në Durrës unë tani (VIDEO)
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua
Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media