Home ShowBiz
Reperi i njohur vdes nga ataku në zemër
Reperi i famshëm Craig Mack, është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare pas një ataku në zemër mbrëmjen e djeshme.

Sipas “Neë York Daily Neës”, Mack ndërroi jetë në një spital pranë shtëpisë së tij në Karolinën e Jugut.

Ai fitoi famë në vitin 1994 me këngën ‘Flava In Ya Ear’ dhe ishte këngëtari i parë që publikoi një album në Diddy’s Bad Boy Records.

Lajmi ka ardhur i papritur për fansat, të cilët kanë mbushur rrjetet sociale me ngushëllimet. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj
Si gjimnaziste simpatike, Enca befason duke dalë pa grim në fytyrë (FOTO LAJM)
Maradona nuk vë mend, grushton të dashurën
Juristja nga Tirana fikson fansat në Instagram në mes të dimrit (FOTO LAJM)
Princesha e ditëlindjes, pamjet brenda super festës së Taynës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media