Home ShowBiz
Vdiq tragjikisht në një aksident, Barbana rrëqeth me dedikimin për Ergin
Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij është e hapur.

Këngëtarja Barbana Dini, i ka kushtuar vëllait të saj të ndjerë një dedikim rrënqethës.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa...tek TI!,”-përfundon këngëtarja.

Ergi Dini ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti me motor. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO)
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO)
Ardi Daullxhiu bie pre e skandalit, kërkon falje duke qarë: Si do dal në Durrës unë tani (VIDEO)
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua
Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media