Home ShowBiz
Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe nuk i kursehet fotove provokuese (FOTO LAJM)
Modelja shqiptare, Françeska Jaçe ka disa ditë që është me pushime. Ajo po udhëton sa nga një vend në tjetrin.

Së fundmi ajo ka vizituar Italinë ekzaktësisht Romën.

Prej andej Françeska ka postuar foto ku duket mjaft elegenate dhe me stil.

Në Instastori ajo ka poatuar një foto ku nxjerr në pah gjoksin e saj, pasi vetë bluza është e tillë që të nxjerr dekoltenë.


Pas ndarjes nga bisnezmeni modelja duket se po kalon edhe më mirë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Luana Vjollca vjen me artileri të “rëndë”, tregon skenën e projektit të ri
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet
Guxon Marina Vjollca, shfaqet vetëm me peshqir në Kubë (FOTO LAJM)
Revista gjermane: Kjo është mënyra se si jetojnë fëmijët e pasur të Tiranës
Do ishte pjesë e “Spirit Voice”, 10 gjëra që nuk i dimë për Julkën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media