Home ShowBiz
Bebe Rexha prezanton vëllain (FOTO LAJM)
Nëse deri më sot mendonim se Bebe Rexha ishte më e bukura nga anëtarët e familjes së saj, qenkemi gabuar vëllai i këngëtares shqiptare ka tiparet e një modeli.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja në rrjetin e saj social Intagram. ''Vëllai im është kaq i bukur'', shkruan ajo dhe ka të drejtë.

Si duket Bebe dhe vëllai i saj janë mjaft të lidhur me njëri-tjetrin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Balerini i njohur tregon si e tallnin në lagje pse vishte streçe
Më e mirë e ëma se e bija! Fotot ku kjo thënie vërtetohet plotësisht (FOTO LAJM)
Ngjashmëri e pabesueshme, Noizy prezanton "djalin" e tij (FOTO LAJM)
Rapunzel në jetën reale, vajza nuk pret flokët prej 14 vitesh (FOTO LAJM)
Ronaldo i bën tre gola Spanjës dhe një në krevat, e dashura e tij pret fëmijën e dytë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media