Home ShowBiz
Dua Lipa sëmurë, anulon koncertet (VIDEO)

Im so sorry to have to cancel some of my support shows with @brunomars . I’ve been performing with an awful pain due to my wisdom teeth and as advised by my dentist and oral surgeon I have had to have them imminently removed. I have been enjoying this tour so much and i’m so upset that life has gotten in the way but hopefully i’ll have a speedy recovery and make it back as soon as possible. Thank you for your understanding xx

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Dua Lipa po shijon një periudhë të suksesshme në jetën e saj, por ndonjëherë jo të gjitha shkojnë siç duhet.

Teksa ajo po shijonte turin e koncerteve së bashku me Bruno Mars, diçka ka ndodhur dhe është sëmurur.

Ajo njoftoi se po vuan nga një dhimbje e madhe e dhëmbit dhe i është rekomanduar nga mjeku që të mos performojë.

"Shpresoj të mund të kem një rikuperim të shpejtë dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur", u shpreh Dua në një video në Instagram.

Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Harrojeni futbollin, këto janë super pjeshkat e Botërorit (FOTO LAJM)
Gazetarja sulmon Alketa Vejsiun: Dhembshuria jote, hipokrizi! (FOTO LAJM)
E quan "zemër", Bleona Qereti surprizon Blendi Fevziun
Do të futeshit në mes të flakëve vetëm që t'ju shpëtonte kjo zjarrfikëse (FOTO LAJM)
Tifozët e Marokut "hakmerren" ndaj Ronaldos (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media