Home ShowBiz
Zaimina Vasjari në super formë vetëm 1 muaj pas lindjes (FOTO LAJM)
Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. Gjatë shtatëzanisë ajo u tregua e kujdesshme të mos ekspozohej shumë.

Por dje ajo na ka tregua në Instastoryn e saj se një muaj mbas lindjes ajo është në super forme.

Zaimina është fotografuar duke dalë prej sallës në mbrëmjen gala në Pallatin e Kongreseve,përkrah partnerit të saj dhe babait të Khloe-s, Klodian Asllani. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Ish i dashuri më ka tradhëtuar me Taynan"
E ngacmoi ndërkohë që e masazhonte, Albana tregon historinë e tmerrshme
Moderatorja "kap mat" Lorik Canën në dhomat e zhveshjes
"Jeni emision skandaloz...", Albana Osmani i përgjigjet pytjes së Kejvinës
16 vite në televizion, si e fitoi Albana Osmani punën e saj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media