Home ShowBiz
Majk tregon kë konsideron rival në estradë
Reperi shumë i dashur për publikun, Kastriot Rexha apo siç njihet me emrin artistik Majk ka një numër të madh të fansave që e duan dhe e ndjekin atë.

Ai ishte i ftuar në emisionin "Nun" ku ka folur rreth projekteve dhe djalin e tij Roan.

Në pjesën e fundit të emisionit ai nuk pranoi ta thotë emrin e femrës që e ka dashur shumë ndërsa i pyetur se kë konsideron rival në estradë tha se rivali i tij është Capital- T. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Më e mirë e ëma se e bija! Fotot ku kjo thënie vërtetohet plotësisht (FOTO LAJM)
Ngjashmëri e pabesueshme, Noizy prezanton "djalin" e tij (FOTO LAJM)
Rapunzel në jetën reale, vajza nuk pret flokët prej 14 vitesh (FOTO LAJM)
Ronaldo i bën tre gola Spanjës dhe një në krevat, e dashura e tij pret fëmijën e dytë
E refuzon për herë të dytë, moderatorja e njohur flet për punën në Top Channel

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media