Home ShowBiz
Shkëlqeu si asnjëherë më parë, Elhaidës i dhuron lule kryeministri i Rusisë
Kohët e fundit duket se Elhaida Dani po guxon si asnjëherë më parë. Shumicën e kohës jemi fokusuar tek potenciali i zërit dhe i këngëve të saj, por Elhaida po tregon që ka synime më të larta sesa skenat modeste shqiptare.

Këtë herë ajo është shfaqur në Rusi, ku ka qenë pjesë e shfaqjes "Katedralja e Parisit" që luhet në Pallatin e Kremlinit.

Sigurisht me një rol protagonist, Elhaida ka interpretuar Esmeraldës, vajzën cigane të Hygoit.

Dhe performanca i është shpërblyer këngëtares pasi Elhaida ka marrë një tufë me lule nga kryeministri i Rusisë Dmitry Medvedev.

"E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Dmitry Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes!" ka shkruar Elhaida në postimin e saj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bora Zemani 10 vjet më parë duket kaq njësoj saqë askush nuk e beson dot
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Si dukej Alba 10 vjet më parë kur nuk ishte fare e famshme
“Elektrizoi publikun”, mediat britanike ngrenë në piedestal Ermonela Jahon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media