Home ShowBiz
Habit Rudinën, nusja e Elvis Pupës shkon zbathur në studio
Egla Ceno është një ndër aktoret më të njohura shqiptare. Ajo ka interpretuar karaktere të ndryshme gjatë karrierës së saj, por spikati edhe më shumë në rolin e bashkëshortes së Elvis Pupës, në “M’Fal Për shprehjen”.

Ajo ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan ku ndryshe nga shumë të ftuar të tjerë ajo kishte zgjedhur të vinte e zbathur duke i habitur te gjithë.

“Një aktore nuk mund të na surprizonte më bukur se kaq”, tha moderatorja Rudina Magjistari pasi pa aktoren të futej e zbathur në studio shkruan tvklan.

Ndërkohë aktorja tha se kishte menduar të vishte taka, por kishte ndryshuar mendje dhe kishte preferuar të vinte ndryshe.

“Po vrisja mendjen të vishja një palë taka, por të kam parë gjithnjë në televizor dhe je “kilometrike” dhe thashë: Sado që të vesh taka prapë… dhe erdha zbathur”, tha aktorja.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Motra e Arilenës ka ditëlindjen, por shikoni ngjashmërinë mes tyre (FOTO LAJM)
Del autopsia për DJ e famshëm Avicii
Projekti i ri i Bes Kallakut dhe Erjon Isait, zbulohen detaje të reja
"Të famshmit" e Arian Çanit
Sëmuret Emina Cunmulaj në muajin e 8 të shatzanisë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media