Home ShowBiz
Lidhja e re e Albit, Klaudia pendohet dhe e kërkon sërish?
Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm.

Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis drejt Brukselit dhe jo vetëm por me balerinën e Klanit Alba Hoxhën.

Edhe kjo bëri të lindin dyshimet për një lidhje mes tyre.

Një “A” shoqëron foton e fundit që Klaudia ka postuar dhe kjo ka bërë fansat e endjekësit e saj të mendonjë se është një dedikim për Albin, ish-bashkëshortin e saj.

Në komentet e tyre shkruhet: “Albin e mori Alba, shkruaj kot tani”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Enca nxjerr një foto por të gjithë pyesin: Mos është shtatzanë? (FOTO LAJM)
Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM)
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO)
Rriten temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, Rosanna tërbon fansat me këto poza (FOTO LAJM)
E frikshme, aktorja e njohur pranon se ka jetuar në të shtëpi me fantazma

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media