Home ShowBiz
Propozimi i Shkëlzenit për Arminën ishte si në ëndrra: Dita më e bukur e jetës
Armina Mevlani ka marrë një propozim shumë romantik pikërisht në liqenin e Como-s në Itali.

Prej vitesh, Armina dhe Shkëlzeni këtu kanë edhe një stol të vetin, aty ku kanë lidhur kujtimet vit pas viti dhe aty ku e ushqyen dashurinë e tyre.

Sonte, e ftuar në Piter Pan, Armina rrëfeu edhe për momentin magjik, ditën më të bukur të jetës: “Më ka ndodhur siç e kam ëndëruar, prandaj ju them se duhet të besoni në përralla. Propozimin e kam marrë në një vend shumë special.

Ne kemi shkuar gjithmonë në një vend, në Como. Zeni e kishte lënë unazën te ballkoni i liqenit. Kemi edhe një stol aty ku rrimë gjithmonë bashkë. Pasi ma dha unazën, më tha: “Do të doja ta kaloja jetën me ty”

Si mund të ndihesh pas kësaj? “U emocionova, nuk e prisja… Ishte dita më e bukur e jetës sime” – tha Armina pas këtij propozimi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Enca nxjerr një foto por të gjithë pyesin: Mos është shtatzanë? (FOTO LAJM)
Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM)
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO)
Rriten temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, Rosanna tërbon fansat me këto poza (FOTO LAJM)
E frikshme, aktorja e njohur pranon se ka jetuar në të shtëpi me fantazma

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media