Home ShowBiz
Ermali ironizon komplimentin e Alketës për Pirron: Ami më fiku televizorin
Kantautori i njohur, Pirro çako ka qenë i ftuar në Tv Klan këtë mbrëmje ku ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private për fmëijët.

Dhe një prej komplimentave të moderatoret i ka bërë përshtypje Ermal Mamaqit, i cili para pak minutash postoi në Instagram një foto ku shfaqej Alketa dhe Pirro.

Ermali shkruante: “TV Klan – Alketa i thotë Pirro çakos në emision: Je shembull për të gjithë baballarët që na ndjekin. Pirro, i divorcuar dhe ka 10 vjet që pi kafe te blloku vetëm me goca të reja. Sa tha këtë Alketa, ma fiku Ami televizorin. Dhe nuk më lë të shoh më kështu emisionesh”.

Sapo e postoi këtë, Mamaqi e fshiu menjëherë postimin dhe nuk gjendet më në profilin e tij. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Wanda Nara ngre temperaturat me fotot e reja (FOTO LAJM)
U bë e famshme nga seriali, Olivia shfaq super format në Barbados (FOTO LAJM)
A flet me Meghan? Priyanka reagon për herë të parë
“Nuk e duroj dot”, Arian Çani shpërthen keq kundra Ronela Hajatit (VIDEO)
A është zënë me Flori Mumajesin? Fifi na bëri lëmsh

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media