Home ShowBiz
Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës?
A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është?

Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për herë të parë në lidhje me marrëdhëniet me familjen e Shkëlzenit.

Gjatë spektaklit ajo është pyetur nga fëmijët në lidhje me ish-Kryeministrin Berisha, nëse ia lanë këmbët "si nuse që është".

"Ai për atë punë… meriton t’ia lash me flori"- u përgjigj Armina duke treguar vlerësimin e lartë për ish-kryeministrin Sali Berisha. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Del autopsia për DJ e famshëm Avicii
Projekti i ri i Bes Kallakut dhe Erjon Isait, zbulohen detaje të reja
"Të famshmit" e Arian Çanit
Sëmuret Emina Cunmulaj në muajin e 8 të shatzanisë (FOTO LAJM)
Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre "bisha" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media