Home ShowBiz
Enca pa grim, nuk do ta njihni (FOTO LAJM)
Këngëtarja Enca Haxhia është artistja më e komentuar në mediet rozë.

Haxhia me sa duket është vënën në presionin e fansave i është futur keq palestrës.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale pamje të fytyrës së saj ku djersa kullon si shi pas stërvitjes.

"Jam e vdekur..." ka shkruar Enca në videon e postuar. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Reperi shqiptar "gjuan" Ronela Hajatin, si do reagojë i dashuri i saj
gorgina
Bashkëshortja e Ronaldos: “U çmenda kur…” (FOTO LAJM)
"Si këndon Era?", Robert Berisha fëlliq kunatën publikisht
O folën për lidhje, del video me skena intime e Noizyt dhe Dafinës (FOTO & VIDEO)
"Po dh**s", Miss-i nga Letonia skuq publikun shqiptar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media