Home ShowBiz
Jonida Maliqi tregon periudhën e saj më të errët
Jonida Maliqi është njëra nga femrat më me stil të skenës.

Mëngjesin e ditës së sotme ajo ishte e ftuar në programin e mëngjesit “Wake up” në “Top Channel”, ku foli për realizimin e këngës së re dhe për periudhën më të errët që ka pasur në karrierën e saj.

Këngëtarja tha se shpesh është bezdisur nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale dhe periudhën kur drejtonte “Dancing With The Stars” ajo e cilëson si periudhën më të errët.

“M’u desh të drejtoja “Dancing With The Stars”, aty ishte një luftë psikologjike e tmerrshme dhe mbaj mend që kisha një ankth të paparë përpos ankthit që po provoja diçka të re dhe nuk ishte synimi im të isha atje, por ishte thjesht një eksperiencë e re.

Njerëzit nuk më përkrahen dhe teksa lexoja mesazhet para se të dilja në skenë ka qënë një gjendje e tmerrshme psikologjike dhe m’u desh të bllokoja komentet” – ka thënë Maliqi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bora Zemani 10 vjet më parë duket kaq njësoj saqë askush nuk e beson dot
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Si dukej Alba 10 vjet më parë kur nuk ishte fare e famshme
“Elektrizoi publikun”, mediat britanike ngrenë në piedestal Ermonela Jahon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media