Home ShowBiz
Plas debati mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit
Kastro Zizo është dalluar për shkak të karakterit të tij të veçantë. Sw fundmi Kastro Zizo dhe Kelvi Kadilli janë përfshirë së fundi në një debat mediatik.

Gjithçka filloi në emisionin “Thurje” ku Kastro është bashkëprezantues në program dhe i ftuar ishte aktori dhe shkrimtari Timo Flloko.

Gjatë diskutimit u shfaq një sekuencë nga emisioni “Pop Culture” ku Kelvi Kadilli kishte të ftuar ish- banoren e “Big Brother” Xheni Mhillaj dhe e pyeste nëse ishte e virgjër meqe ishte shenja e Virgjëreshës në horoskop.

Duke i’u referuar emisionit, Kastro pyet Fllokon se ç’mendim kishte ai për emisione të tilla që transmetohen në orare dreke dhe jo në orët e vona.

“Këto programe duhet të jenë në një kohë kur të vegjëlit flenë”- u përgjigj aktori.

Pas kësaj moderatori i “Pop Culture” ka reaguar në Instagram me videon e shkëputur nga emsioni dhe shkruan:”Kastro Zizo, unë jam rritur duke dëgjuar 2 Farm dhe vazhdoj sot e kësaj dite të dëgjoj Bonito! Nëse jam eksplicit për orën 4 të drekës është totalisht faji yt!

Kështu që mbaj përgjegjësitë e tua dhe të këtij brezi që u rrit me frymën që ti i dhe për të qenë i lirë, pa komplekse dhe vetvetja! I love you too. Ps. Sa për vrimat e mia në vesh, po mendoj të hap të tretën”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media