Home ShowBiz
Flet shqiptari që u ngjit në Eurovizion: Protestova kundër korrupsionit
I riu që bëri skandal në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision është një shqiptar me nënshtetësi britanike.

Konstanin Bouki është rreth 30 vjeç.

Ai prej disa vitave ka emigruar në Londër dhe ka kohë që e thërret veten filozof, reper dhe adhuron Che Guevaran.

Ai deklaroi për një intervistë në tch se gjesti i tij ka ardhur si një formë për korrupsionin dhe shtypjen e njerëzve nga pushteti. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media