Home ShowBiz
Marina tregon se si Geti gatuan për të (FOTO LAJM)
Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory ku tregon sesi gatuan Geti në kohën e tij trë lirë.

Në fotografinë e publikuar, Marina prezanton një pulë të cilën reperi po e ziente, teksa me shaka ajo shkruan në mbishkrimin e fotografisë se Geti e ngacmon duke i thënë “Shoqja ime në jacuzzi”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM)
Sherri me Anna Likën, këngëtarja Fifi i kthehet me një "urim"
Rrëfehet Roberti, çfarë bënte ai kur Nora ishte në koncert
Kallashi: Politikanët ma kanë kërkuar për një natë por si u përgjigja (FOTO LAJM)
Historia e dhimbshme, pse u përlot këngëtarja shqiptare në emision

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media