Home ShowBiz
Pas EuroSong...Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin tim (FOTO LAJM)
Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po bëhet duke përdorur emrin e tij.

Këngëtari shkruan se disa persona me pretendimin se janë ‘Eugenti’ po kërkojnë para nga njerëz të ndryshëm.

Eugenti e ka bërë këtë denoncim me anë të një postimi në Facebook.

“Dikush, që pretendon se është Eugenti po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë. Kushdo që ju kërkon fonde apo ndonjë lloj donacioni është FALSE.

Ju lutem bëjini report dhe na ndihmoni.” shkruar Eugenti në postimin e tij.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
U helmua në restorant, modelja ruse: Putin tentoi të më vrasë
Shuhet artisti i njohur shqiptar (FOTO LAJM)
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë"
Çfarë babai! La punën dhe çdo gjë për t'u kujdesur për vajzën e tij (FOTO LAJM)
Shokon ish-banorja e BB: Isha e lidhur por takojë 100 djem të tjerë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media