Home ShowBiz
Kapiteni i Kombëtares kuqezi merr lajmin më të bukur të jetës (FOTO LAJM)
Ansi Agolli merr një lajm shumë të gëzueshëm. Ish-lojtari i Tiranës ka postuar në rrjetet sociale një foto ku është së bashku me bashkëshorten, tregojnë ardhjen në jetë të fëmijës së tyre.

“Mirë se erdhe zemra babit. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, shkruan mbrojtësi.

Agolli aktivizohet tek skuadra e Qarabag Agdam në Azerbajxhan. 35-vjeçari ka arritur të jetë protagonist me skuadrën e tij, duke dominuar kampionatin. Në 27 ndeshje kanë arritur të grumbullojnë 62 pikë, 13 më shumë se vendi i dytë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Enca nxjerr një foto por të gjithë pyesin: Mos është shtatzanë? (FOTO LAJM)
Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM)
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO)
Rriten temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, Rosanna tërbon fansat me këto poza (FOTO LAJM)
E frikshme, aktorja e njohur pranon se ka jetuar në të shtëpi me fantazma

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media