Home ShowBiz
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti!
Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën “Mall”.

Mbrëmjen e sotme ai është i ftuar në Top Show, ku në promon e publikuar këngëtari pyetet edhe për partneren e tij.

Ai është pyetur nëse Andia, partnerja e tij është bërë xheloze për miqësinë e tij me këngëtaren me origjinë shqiptare Eleni Foureira. “Aspak, madje u bënë shoqe”,-përfundon Genti.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
U helmua në restorant, modelja ruse: Putin tentoi të më vrasë
Shuhet artisti i njohur shqiptar (FOTO LAJM)
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë"
Çfarë babai! La punën dhe çdo gjë për t'u kujdesur për vajzën e tij (FOTO LAJM)
Shokon ish-banorja e BB: Isha e lidhur por takojë 100 djem të tjerë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media