Home ShowBiz
Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin (FOTO LAJM)
Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë.

Të shumtë kanë qenë ata që janë zgjuar në agim, kanë bërë faljen e radhës dhe kanë ngrënë mëngjesin, duke nisur agjërimin.

Por veç besimtarëve të thjeshtë, në këtë muaj të shenjtë janë bashkuar në agjërim edhe disa prej personazheve të njohur publikë.

Disa prej tyre, duke u uruar agjërim të lehtë, po i rendisim më poshtë:
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
U helmua në restorant, modelja ruse: Putin tentoi të më vrasë
Shuhet artisti i njohur shqiptar (FOTO LAJM)
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë"
Çfarë babai! La punën dhe çdo gjë për t'u kujdesur për vajzën e tij (FOTO LAJM)
Shokon ish-banorja e BB: Isha e lidhur por takojë 100 djem të tjerë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media