Home ShowBiz
Marina feston ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë (FOTO LAJM)
Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga bashkëshorti Getoar Selimi.

Ai ka pritur orën 00:00 për ti shprehur gjithë dashurinë.

“Për botën, ti mund të jesh thjeshtë një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, shkruan Geti në postimin e tij në Instagram.

Nga ana tjetër i menjëhershëm ka qenë edhe falënderimi i Marinës pas këtij urimi të mbushur me dashuri.

“Faleminderit jeta ime”, shkruan Marina.

Kaq ka mjaftuar dhe të gjithë fansat kanë nxituar të urojnë moderatoren e tyre më të dashur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vendet më të mallkuara në botë, në këto vende ka shkelur "djalli"
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM)
U martua dje me Adrian Gaxhën, reagon Mimoza Shkodra
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media