Home ShowBiz
U tha se në Eurovision kënduan me playback, Eugent Bushpepa sqaron të vërtetën
Këngëtari Eugent Bushpepa me këngën "Mall", përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion.

Kjo këngë duket se u pëlqye shumë nga publiku pasi u shoqerua me shumë duartrokitje.

Pas incidentit që i ndodhi këngëtares britanike SuRie u ngritën dyshime nëse të gjithë këngëtarët që morën pjesë kënduan "live".

Reperi shqiptar u ngjit në skenë dhe i rrëmbeu mikrofonin këngëtares, u vu re se edhe pas këtij incidenti, kënga e saj vazhdonte pa ndërprerje gjë që linte të kuptohej se Suri nuk po këndonte live.

Eugent Bushpepa zbuloi të vërtetën gjatë një interviste për “Top shoë Magazine”.

“Ishin të gjithë live. Ashtu si Netta dhe Suri. Kënga e Surie-t nuk u ndërpre pasi ishin backvokalistët që këndojnë” – u shpreh Eugenti. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
U helmua në restorant, modelja ruse: Putin tentoi të më vrasë
Shuhet artisti i njohur shqiptar (FOTO LAJM)
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë"
Çfarë babai! La punën dhe çdo gjë për t'u kujdesur për vajzën e tij (FOTO LAJM)
Shokon ish-banorja e BB: Isha e lidhur por takojë 100 djem të tjerë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media