Home ShowBiz
Aktori i famshëm turk dhe aktorja shqiptare kapen me drogë
Është një nga aktorët më të dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Çagatay Ulusoy, i cili për publikun shqiptar është i njohur në rolin e protagonistit në filmin “Delibal” dhe në serialin “I infiltruari”.

Por duket se për fansat e tyre ka mbërritur një lajm jo i mirë. Mediat turke kanë bërë të ditur se një grup trafikantësh përfshirë edhe dy aktorët e famshëm janë arresuar për trafikim droge.

Sipas njoftimit të policisë aktorët akuzohen për trafikimin e një sasie të konsiderueshme kokaine dhe kanabisi edhe aktorja me origjinë shqiptare Gizem Karaca.

Nën akuzën e trafikimit të drogës ata janë dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg, ndërkohë pritet që vendimi të dërgohet në Gjykatën e Apelit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media