Home ShowBiz
VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modën (FOTO LAJM)
Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta është shumë e pëlqyer për stilin e saj!

Ndonëse ka vite që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në treg, ajo vazhdon ende të mbahet mend nga publiku për këngët e saj ndër vite shkruan albeu.com.

E buzëqeshur dhe gjithnjë e hareshme, Orinda di të bëjë për vete gjithmonë fansat.

Ama të gjithë bien dakord për një gjë: Orinda ju jep leksione mode të gjithë VIP-ave.

Ajo gjithnjë i paraprin veshjeve të reja duke qenë e para në cdo zgjedhje.

Ndërkohë në "luftë" me të duket se është Lori Hoxha dhe Jonida Maliqi të cilat gjithashtu shfaqen gjithnjë me emrin e fundit në modë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ngjajnë si dy pika uji! Valbona Selimllari del me vajzën (FOTO LAJM)
Na bëri lëmsh! Pasi puthi Feron në buzë, Roza bën deklaratën e çuditshme
Gënjeu për operacionin? Babai i Meghan Markle çudit me veprimin e fundit (FOTO LAJM)
S'ka dasmë! Danjeli dhe Fotinia pranojnë ndarjen publikisht
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media