Home ShowBiz
Rroba të lira? Listës së VIP-ave i shtohet edhe këngëtarja që e dinim bosse
Edhe pse shumë nga VIp-at gjithmonë shprehen se i blejnë rrobat shumë shtrenjtë, disa prej tyre duhet thënë se kanë gjetur një mënyrë më të thjeshtë sesa dyqanet me cmime të kripura.

Emrat si Eliona Pitarka, Oni Pustina, Armina Mevlani, Linda Jarani apo Orgesa Zaimi, e kanë pranuar vetë që blejnë tek gabi, ose janë kapur mat.

"Është Kida, Luana këto vishen me veshje me kosto shumë të lirë. Edhe Adelina Tahiri, ajo është shprehur se bën shopping 150 mijë euro, por është kapur duke blerë rroba 8 euro, 10 euro te gabi"-ka zbuluar edhe gazetari Klinton Zeqiraj.

Ama këtë herë listës së tyre i është shtuar edhe këngëtarja Morena Taraku të cilën e dinim milionere.

Edhe pse duket sikur Morena është një bosse e vërtetë ajo shfaqur me rroba shumë të lira, sipas faqes Whattheywearin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ngjajnë si dy pika uji! Valbona Selimllari del me vajzën (FOTO LAJM)
Na bëri lëmsh! Pasi puthi Feron në buzë, Roza bën deklaratën e çuditshme
Gënjeu për operacionin? Babai i Meghan Markle çudit me veprimin e fundit (FOTO LAJM)
S'ka dasmë! Danjeli dhe Fotinia pranojnë ndarjen publikisht
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media