Home ShowBiz
Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Dy sy të trishtuar!
Në Pallatin e Koncerteve mbrëmjen e djeshme u mbajt Divas Shoë një koncert që mblodhi bashkë katër këngëtaret e njohura shqiptare Rovena Dilo, Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa dhe Irma Libohova.

Pas performancës Eneda ka thënë dy fjalë zemre për njeriun më të shtrenjtë që po e shoqëronte në atë mbrëmje shkruan Who.

“Shoh dy sy të mërzitur aty, janë të vajzës time sepse këto ditë nuk kam qëndruar shumë me të, tani duhet të shlyej gabimin dhe të bëj detyrat që më takojnë”- tha Eneda.

Eneda ka vetëm pak kohë që është ndarë nga bashkëshorti. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ngjajnë si dy pika uji! Valbona Selimllari del me vajzën (FOTO LAJM)
Na bëri lëmsh! Pasi puthi Feron në buzë, Roza bën deklaratën e çuditshme
Gënjeu për operacionin? Babai i Meghan Markle çudit me veprimin e fundit (FOTO LAJM)
S'ka dasmë! Danjeli dhe Fotinia pranojnë ndarjen publikisht
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media