Home ShowBiz
U martua shpejt e shpejt, dalin fotot e Jona Spahiut nuse (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Moderatorja kishte zgjedhur të vishte një fustan të fryrë i mbuluar i gjithi me detajet e luleve dhe të gurëve.

Pavarësisht se fustani mbulonte disi shtatzëninë, barku i rrumbullakosur ishte i pamundur që të fshihej.

Jona duket se shijoi cdo moment në dasmën e saj.

Ajo ka zgjedhur të postojë ditën e sotme casti nga dasma e saj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media