Home ShowBiz
Sophia e Çanit edhe njëherë tund rrjetin, publikon foto provokuese
Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakton shumë zhurmë kudo në media dhe rrjete sociale.

Prej një viti ajo është bërë fytyra më tërheqëse e emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan.

Ajo ka postuar disa fotografi ku duket shumë seksi dhe në njërën nga fotografitë ka treguar më shumë se zakonisht.

Xheni duket se ka një rritje të madhe të fansave. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare
Tërboi publikun me kërcimin në tub, moderatorja shfaqet e zhveshur
Fjollës nuk i del inati me Adelina Ismailin: Nise vallen e prostitucionit
Konkurrente në pasdite, Bieta Sulo flet për Rudina Magjistarin
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media