Home ShowBiz
Nuk i mori Fevziun, por Top-i i rrëmben moderatoren Klanit
Fevziu bëri bujë kur refuzoi ofertën e Top Channel për të qëndruar sërish në Klan Tv.

Ama duket se Top-i e ka bërë një tjetër lëvizje duke marrë nga Klan moderatoren Klea Huta.

Bëhet fjalë për një projekt me producent fotografin e njohur Artan Korenica dhe moderatore, Klean. Emisoni do jetë me 12 puntata e me 12 shqiptarë të famshëm në botë, të cilët do të hapin dyert e shtëpisë për Klean dhe stafin e saj shkruan blitz.al.

Këngëtarja, aktorja dhe moderatorja do të hyjë në shtëpitë e vipave dhe do të zbulojë mjaft të pathëna për jetën e këtyre personazheve. Pjesë do të jenë disa emra mjaft të njohur si Emina Cunmulaj, Angela Martini, Ermonela Jaho. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media