Home ShowBiz
Pas Luanës edhe Çiljeta i futet muzikës popullore
Muzikën shqiptare këto kohët e fundit e ka prekur një trend i ri. Këngëtarët e muzikës moderne bashkohen me ata të rrymës popullore.

Këngëtarja simpatike Çiljeta e ftuar sot në emisionin radiofonik “Chaude Patate” ka rrëfyer se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm dhe shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar deri më tani.

Çiljeta do t’i futet muzikës popullore dhe së shpejti do të sjellë një këngë me yllin e muzikës popullore, Fatmira Breçani. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media