Home ShowBiz
Zbulohet arsyeja e udhëtimit të Era Istrefit drejt Xhamajkës
Era Istrefi, këngëtarja shqiptare që po korr sukses në tregun ndërkombëtar është një ndër artistet që do performojë në hapjen e Botërorit 2018.

Pas këngës së botërorit ajo publikoi edhe një këngë e cila duket se po korr suksess.

Projektin e saj i ri muzikor titullohet “Prisoner”.

Kjo është një këngë e stilit “reggae” dhe ka tërhequr vëmendjen ndërkombëtare menjëherë pas publikimit. Mund të themi se kohët e fundit Era po ndjek rrymën “reggaeton”, madje edhe kënga e Kampionatit Botëror në Rusi, në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është në këtë zhanër muzikor.

Ndërsa është duke shijuar sukseset e fundit, Era është nisur nga Neë York-u për në Xhamajka ku do të realizojë klipin e saj të ri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht?
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media