Home ShowBiz
Pas fejesës, Ariana Grande akuzohet për tradhëti nga ish i dashuri
Vetëm dy ditë më parë u zbulua se këngëtarja e famshme Ariana Grande u fejua me të dashurin e saj të ri, aktorin Pete Davidson, vetëm 3 javë pasi nisën marrëdhënien e tyre.

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi këngëtarja ka zbuluar edhe unazën gjigante të diamantit. Kanë qenë miqtë e saj të ngushtë të parët që kanë konfirmuar këtë lajm por edhe pse janë të lumtur për miken e tyre njëkohësisht i frikësohen këtij vendimi të marrë kaq shpejt.

24-vjeçarja kishte vetëm 1 muaj që ishte ndarë nga partneri i saj, reperi Mac Miller, me të cilin ka patur një marrëdhënie 2-vjeçare. Ekskluzivisht për “Hollywood Life” reperi ka rrëfyer se kur e mësoi këtë lajm ai mbeti zemërthyer dhe nuk e priste që Ariana do të bënte diçka të tillë kaq papritur.

Ai gjithashtu shtoi se këngëtarja mund të jetë takuar me Pete gjatë kohës që ata kanë qenë të lidhur duke e akuzuar publikisht për tradhëti. Miller është i bindur që Grande e ka tradhëtuar me Davidson pasi ata kanë mbajtur kontakte gjatë gjithë kohës me pretendimin se ishin vetëm shokë.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin detajet, si e nxorri nga burgu Rezarta nipin e Enver Hoxhës
Luana Vjollca vjen me artileri të “rëndë”, tregon skenën e projektit të ri
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet
Guxon Marina Vjollca, shfaqet vetëm me peshqir në Kubë (FOTO LAJM)
Revista gjermane: Kjo është mënyra se si jetojnë fëmijët e pasur të Tiranës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media