Home ShowBiz
Jul Deda tregon kur fillon spektakli që do rivalizojë "Portokallinë"
Prej kohësh është bërë e ditur se stafi i "Apartamentit 2xl" është zhvendosur në "Klan".

Ata do të jene pjesë e spaktaklit të humorit "Duplex", i cili flitet se do të transmetohet çdo të shtunë në orën 20:00.

Megjithatë asnjëri nga protagonistët e emisionit nuk kishte treguar asgjë.

Nga fotot e postuara në rrjetet sociale duket se grupi ka filluar punën dhe të gjithë janë kuriozë të mësojnë se kur do të fillojë, shkruan Who.

Së fundmi i pyetur nga fansat në "Instastory", Julian Deda ka zbuluar se kur do të startojë emisioni i shumëpritur.

Në përgjigjen e tij aktori tregon se në shtator me fillimin e sezonit të ri televiziv fillon dhe spektakli i tyre. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hodhi foto shtatzënë, Elita kryqëzohet nga fansat pasi dallojnë detajin në foto
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj
Publikoi fotot më të bukura, Xhensila bën urimin përlotës për ditëlindjen e Besit
Pas arrestimit të bujshëm, Stresi lirohet nga burgu?
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media