Home ShowBiz
E la e fejuara? Stresi sqaron njëherë e mirë dyshimet (FOTO LAJM)
Stresi i alarmoi ndjekësit dje me një postim në Instagram ku hidhte hije dyshime se mund të ishte ndarë nga e fejuara.

Ai fliste për zhgënjimin dhe atë që ishte i gatshëm të bënte për të tjerët.

Gjithashtu fshirja e fotove të përbashkëta të tyre ishte një shenjë e cila u interpretua si ndarje.

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë?

Sot ai ka publikuar një foto me familjen, ku pranë tij gjendet dhe Kejsi, duke mbyllur njëher e mirë thashethemet. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hodhi foto shtatzënë, Elita kryqëzohet nga fansat pasi dallojnë detajin në foto
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj
Publikoi fotot më të bukura, Xhensila bën urimin përlotës për ditëlindjen e Besit
Pas arrestimit të bujshëm, Stresi lirohet nga burgu?
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media